Tento týden v úterý 23.11. a v čtvrtek 25.11. jsme spolupořádali s CzechTrade dvě online konference o možnostech spolupráce v bezpilotním leteckém průmyslu v Asii. O úvodní slovo se postaral prezident Aliance pro bezpilotní letecký průmysl Jakub Karas.

V úterý byla konference zaměřena na spolupráci v Singapuru a v Číně, včetně prezentací lokálních zástupců CzechTrade v těchto zemích se všemi potřebnými údaji pro zájemce o spolupráci a také včetně dvou zajímavých prezentací zahraničního hosta ze Singapuru a zástupce vedení UAV Asociace Číny.

Prezentace CzechTrade a zahraničních hostů je ke stažení zde:

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/online-konference_-obchodni-prilezitosti-v-bezpilotnim-leteckem-prumyslu-v-asii-_singapur-a-cina

Ve čtvrtek byla online konference se zástupci Thajska a Vietnamu, které se opět kromě prezentací lokálních zástupců CzechTrade účastnil český velvyslanec v Thajsku a zahraniční host z Vietnamu.

Prezentace CzechTrade je ke stažení zde:

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/online-konference_-obchodni-prilezitosti-v-bezpilotnim-leteckem-prumyslu-v-asii-_thajsko-a-vietnam

Ještě jednou moc děkujeme za spolupráci CzechTrade za výbornou podporu zahájení mezinárodní spolupráce v bezpilotním leteckém průmyslu a těšíme se na další společné akce.