Dronfest 2019

Letos nás čeká čtvrtý ročník Dronfestu a to 1. a 2. června 2019. Je připraven zajímavý program – drony, exhibiční závody, přednášky, letecké ukázky, skvělý den plný bezpilotních letadel.

Nově se festival uskuteční v těsné blízkosti DEPO2015 v Plzni, v nově zrekonstruovaném areálu bývalé Reo Depony v Cukrovarské ulici
(prostor, kde se v předchozích letech odehrávaly FPV závody).

Ale to rozhodně nebude jediná novinka. Program se intenzivně připravuje a všechny důležité informace budete nacházet na stránkách festivalu. Těšit se například můžete na:

Petr Jan Juračka – vědec a nezaměnitelná osobnost v oblasti bezpilotního létání zároveň, jeho fotografie a videa, která pořizuje z cest po celém světě, berou dech. Petrův komentář navíc zaručeně rozesměje každé publikum. Na jeho přednášky se vyplatí přijít včas, místa totiž mizí raketovou rychlostí!

Antonín Procházka mladší – pamatujete na loňský Dronfest? Když tenhle talentovaný herec a režisér slíbil, že nás vezme do zákulisí filmového natáčení, málokdo asi čekal, že přímo na Dronfestu padne opravdová filmová klapka. Co si připraví letos je zatím tajemstvím, ale jedním jsme si jisti – určitě to bude stát za to!

Radim Kolibík – fotograf, ale ne ledajaký. Přímo světově uznávaný. Focení s dronem se věnuje už víc než sedm let, za tu dobu procestoval velký kus světa a snímky, které se mu podařily zachytit, jsou jedním slovem ohromující! Chcete se seznámit s Ostravákem, jehož snímky obdivují třeba i v časopise National Geographic? Tak na viděnou na Dronfestu!