Dronfest 2019

Čtvrtý ročník Dronfestu byl prosluněný od začátku až do konce. A to nejen počasím, ale i skvělou náladou vystavovatelů, pilotů, přednášejících a samozřejmě vás, kteří jste si tuhle jedinečnou show nenechali ujít.

1. a 2. června 2019 se Dronfest poprvé odehrál jinde než v areálu DEPO2015 v Plzni, ale vlastně jen o kousek – program se přesunul do nově zrekonstruovaného městského technologického parku v Cukrovarské ulici.

Veletrh dronů, letecké ukázky, FPV závody, přednášky a bohatý doprovodný program pro celou rodinu – tohle všechno si užívaly tisíce návštěvníků z různých koutů republiky, ale i zahraniční. Na Dronfestu 2019 jste se mohli potkat třeba i s milovníky bezpilotního létání z daleké Austrálie nebo Jižní Koreji.

Neuvěřitelné záběry a poutavá přednáška uznávaného fotografa a vědce Petra Jana Juračky, dechberoucí záběry sympatického Ostraváka Radima Kolibíka, putování s trabanty očima Vojtěcha Duchoslava, nahlédutí do zákulisí filmového natáčení s Antonínem Procházkou ml., nebo parkour, cestování a drony ve spojení se skvělým projektem JUMP N TRAVEL.

Jako partner tohoto festivalu se těšíme na pátý ročník, tak na viděnou opět za rok.