Český stánek na Commercial UAV Expo se přesouvá na příští rok vzhledem k virtuální akci letos

Letos v prosinci 2020 se měla konat největší akce zaměřená na drony v Evropě, a to sice poprvé spojení tří největších evropských akcí Commercial UAV Expo, Amsterdam Drone Week a EASA High Level conference do jedné akce v Amsterdamu. Bohužel kvůli pandemii bylo rozhodnuto, že akce se zredukuje a bude pouze virtuální.

Jelikož jsme plánovali po úspěšném českém stánku na Commercial UAV Expo 2019 v Las Vegas opět český stánek na letošním Commercial UAV Expo 2020 v Amsterdamu ve spolupráci s českým velvyslanectvím v Nizozemsku, tak bylo rozhodnuto o přesunutí českého stánku na příští rok na tuto akci, kdy by už měla probíhat v klasickém formátu a bude tak největší akcí zaměřenou na drony v Evropě, u čehož nemůžeme chybět. Současně s velvyslanectví budeme domlouvat možnosti B2B jednání s nizozemskými zástupci tohoto průmyslu a výzkumu.

I tak zůstává naše Aliance dále partnerem letošní virtuální akce jak Commercial UAV Expo 2020 Americas, tak Commercial UAV Expo 2020 Europe, kde je navíc prezident Aliance členem programového výboru.

programový výbor Commercial UAV Expo 2020 Europe